Bonas bude příští měsíc v Bangkoku pořádat tender minerálů

Prodejce diamantů a konzultační firma Bonas bude příští měsíc pořádat tender barevných drahých kamenů. Tender bude probíhat souběžně s výstavou Bangkok Gems & Jewelry Fair.

Prodej je naplánovaný od pondělí 18. Února do pátku 22. Února a bude se konat v Jewelry Trade Centeru na Silom Road v Bangkoku.

Bonas zde bude prezentovat zhruba 400 barevných drahých kamenů – žluté, růžové a modré safíry, hvězdné safíry, rubíny, hvězdné rubíny, smaragdy, akvamaríny, alexandrity a minerál kočičí oko.

Drahé kameny si bude možno prohlédnout každý den od 10 hodin ráno do 6 hodin odpoledne.
Prodej proběhne jako aukce, kdy daný kámen vyhraje nejvyšší přihazující. Konec prodeje bude v úterý 26. Února v 11 hodin dopoledne (Časové pásmo Antwerpy CET), nebo v 5 hodin odpoledne (Časové pásmo Bangkok ICT)

Bonas obchoduje s diamanty už více než 140 let. Firma často zprostředkovává prodej surových diamantů jménem důlních firem které je vytěží. Nabízí také širokou škálu konzultačních služeb pro dodavatele diamantů týkajících se prodeje.

Firma začala nabízet tendery barevných drahých kamenů před dvěma lety. Organizovala zatím dvě akce, probíhající během zářijové drahokamové a šperkové výstavy v Hong Kongu.

Bonas si v oboru barevných drahých kamenů buduje jméno a těší se na spolupráci s více firmami s tímto zaměřením. Jejím zájmem je také vybudovat prodejní platformu k zvýšení transparentnosti.